Masturbátory Shots Toys

Erotické hračky pro muže značky Shots Toys jsou vyrobené z prvotřídních materiálů (převážně 100% silikonu). Na výběr je řady Sausage- výrobky jsou na více použití.


Shots Toys Sausage Oral Soft

Shots Toys přišli s novou řadou honítek Sausage, které vynikají perfektní silikonovou vložkou, která napodobuje reálný sex. Tento model vám udělá jemný orál.

Shots Toys Sausage Anal Soft

Novinka od německé značky Shots Toys má perfektní vnitřní vložku z několika druhů silikonu - má představovat ideální variantu k reálné partnerce. Konkrétně k jejímu zadečku.

Shots Toys Sausage Vaginal Soft

Masturbátor s velmi jemnou vnitřní silikonovou vložkou vám ukáže, jak slastná dokáže být masturbace. Model Vaginal je určen pro masturbaci - napodobuje sex s ženskou vagínou.

Shots Toys Deep Throat + gel ZDARMA

Honítko Shots Toys Deep Throat je vyrobeno ze 100% lékařského silikonu a má tvar lačné pusinky. Vnitřní výstelka se dá jednoduše hygienicky čistit a je na více použití.

Shots Toys Anal + gel ZDARMA

Honítko Shots Toys Anal z čistého silikonu (bez škodlivých ftalátů) nabízí realistický zážitek. Honítko Shots Toys Anal napodobuje anální sex.

Shots Toys Vagina + gel ZDARMA

Užijte si bezpečného sexu s umělou vagínou Shots Toys Vagina. Realistický vzhled vagíny a něžný materiál (lékařský silikon) vám zaručí skvělé zážitky z masturbace.

Proč nakupovat u nás

Vlastní fotografie a videa (víte přesně co kupujete).

Diskrétní a bezpečně zabalené zásilky.

Při objednávce nad 1 000 Kč je doprava zdarma (info v Poštovné).