Jak čistit honítka?

Tipy a rady, jak se dají čistit a opečovávat honítka (masturbátory), aby co nejvíce vydržely a dlouho nám sloužily.

Jednotlivé značky honítek mají různé možnosti, jak vyčistit vnitřní výstelku po ejakulaci. Některé typy se dají jednoduše vyjmout z obalu a umýt pod vodou. Jiné stačí rozevřít podél pantů a čištění je jednoduché.

Připravili jsme pro vás jednoduchý video-návod, jak vyčistit základní typ honítek - těch, které mají vyjmutelnou silikonou vložku (podobně jako všechny modely od Fleshlight a množství typů od Tengy a ShotS Toys).

Pojďme se podívat, jak čistit jednotlivé typy honítek.

Fleshlight

Po použití stačí vložku vyjmout z pouzdra a umýt pod tekoucí vodou. Vložku omyjte nejdříve z vnitřní strany (lze obrátit naruby – pružný materiál to umožňuje) a pak z vnější. Výrobce důrazně nedoporučuje použití mýdla pro očištění honítka Fleshlight.

Pak přichází nejdůležitější část péče o Fleshlight – „zapudrování“. Materiál (Real Feel Super Skin) je velmi jemný a kdyby se honítko častěji nepoužívalo, tak jednotlivé části honítka by se mohly k sobě slepit. Jistě jste si všimli, že honítko je bez lubrikantu poměrně lepivé.

Proto po omytí a uschnutí ho musíte napudrovat (buď speciálním pudrem od Fleshlightu, nebo pomocí potravinářského kukuřičného škrobu – ten koupíte v každém obchodě). Pudr použijte jak z venku (věnujte pozornost lábiím – pyskům), tak zevnitř.

 

Tenga

Japonská Tenga vyrábí celou řadu honítek, o které se odlišně pečuje. Nejnižší řadou jsou masturbační vajíčka Egg z měkkého silikonu. Po použití stačí honítko obrátit naruby a umýt pod tekoucí vodou a nechat uschnout. Pak je možné ho znovu použít.

 

Další řadou honítek je OnaCup. Tyto honítka jsou z pohledu čištění velmi problematické. Prodávají se na 1 použití (dle výrobce). Pro více použití vám doporučujeme použití prezervativu (aby nedošlo k znečištění vnitřní vložky). Ta se nedá vyjmout (jako u jiných modelů), takže čištění je poměrně obtížné. Silikonová vložka je napevno připevněná k obalu a nejde bez poškození vyjmout. Honítko je dodáváno už nalubrikované, takže se musíte po případném vymytí popasovat s doplněním lubrikantu.

 

Další jsou honítka 3D. Ta jsou vyrobena z měkkého a pružného silikonového materiálu, který se lehce čistí. Po použití se pomůcka otočí naruby (materiál to umožňuje) a umyje pod tekoucí vodou. Po vyschnutí se nasune na stojánek, se kterým je honítko standardně dodáváno.

  

Vyšší řadou jsou výrobky Tenga Flip Lite. Zde je situace nejjednodušší. Honítko je konstruováno právě pro jednoduché čištění. Díky tomu má od výroby panty po bocích, které umožní otevřít honítko po celé jeho délce. Dostanete se tak k vnitřní výstelce, kterou umyjete pod tekoucí vodou. Poté ji necháte oschnout na zbylém dílu honítka (sloužícím jako zasouvací lišta pro zpevnění hračky). Po uschnutí zavřete honítko a je znovu připraveno k použití.

 

S nejvyšším modelem honítek japonské společnosti je to stejné. Tenga Flip Hole se otevírá na spodní straně a umožňuje jednoduchý přístup k vnitřní vložce. Po očištění tekoucí vodou se nechá hračka oschnout na stojánku – který jinak slouží jako pevný rám, který drží dvě poloviny honítka u sebe.

Shot Toys

U modelů Easy Rider a Sausages (platí pro modely Anal/Anal, Oral/Oral a Vagina/Vagina) je čištění velmi jednoduché. Vnitřní výstelka v tvaru vagíny, análu či orálu se dá lehce vyjmout. Stačí ji lehce povytáhnout za okraje a pak jde ven sama. Pro očištění použijte tekoucí vodu. Po oschnutí je potřeba dostat vložku dovnitř.

Existuje na to jeden fígl – samotnou vložku dovnitř nedostanete, protože uvnitř je po bocích vrstva molitanu a výrazně dře při zasouvání měkké vložky. Je nutné tento molitan vyjmout, do něho zabalit měkkou výstelku honítka (tak jako by byla uvnitř) a až pak vložit zpět do honítka. S tímto postupem půjde vše snadno a rychle.

 

 

Monkey Spanker

Nejspíše nejjednodušší čištění. Stačí vyjmout vibrační patronku (neměla by se dostat do styku s vodou) pomocí například lžičky. Pak už stačí honítko umýt pod tekoucí vodou a nechat uschnout.

 

Proč nakupovat u nás

Vlastní fotografie a videa (víte přesně co kupujete).

Diskrétní a bezpečně zabalené zásilky.

Při objednávce nad 1 000 Kč je doprava zdarma (info v Poštovné).