Co je honítko

Honítka (jinak nazývané masturbátory či umělé vagíny) jsou erotické pomůcky pro muže, které velmi často napodobují tvar (i vzhled) ženské vagíny.

Mezi nejúspěšnější a nejkvalitnější honítka patří bezesporu americký Fleshlight a japonská Tenga. Tyto firmy jsou navzájem protikladem. Fleshlight se vydal cestou realistického vzhledu vagíny/zadečku/úst s tělovou barvou. Tenga úmyslně vyrábí futuristicky a moderně vypadající bezpohlavní pomůcky, které mnozí uživatelé vyhledávají pro jejich diskrétnost.

 

Kromě jednoho typu honítka (Monkey Spanker) mají většinou podobnou konstrukci:

 

  • Obal (plastový)
  • Vnitřní výstelka (silikonová či z materiálu Real Skin)
  • Víčko (plastové)

 

Honítka je nutná před použití lubrikovat (pomocí lubrikačního gelu), aby při masturbaci nedocházelo k nepříjemnému tření – modely z řady OnaCup jsou dodávány už lubrikované. K většině pomůcek pro muže dodává výrobce malé vzorky lubrikačních gelů. Dávejte pozor na vhodné typy lubrikačních gelů – některé choulostivější materiály (vnitřní výstelky) můžete poškodit silikonovým lubrikačním gelem.

Nejznámější značky:

Fleshlight 

Americká značka proslavených honítek, která se zaměřuje na výrobu realistických hraček pro muže. Honítka jsou ukrytá v nenápadné tubě, která připomíná velkou baterku – odtud pochází také název výrobku.

Fleshlight má většinu modelů v podobě vagíny, ale některé napodobují zadeček (jmenují se Fleshjack) a dívčí ústa. Nejdražší modely mají zabudovanou vibrační patronku, kterou můžete zapnout při masturbaci a ozvláštnit si tak hrátky.

Fleshlight je vyrobený z materiálu Real Feel Super Skin (je velmi podobný lidské kůži). Materiál je kvalitní a potřebuje péči. Po každém použití honítka se musí omýt a poprášit speciálním pudrem (lze nahradit kukuřičným škrobem), který zamezí slepení vnitřní výstelky.

Díky spodnímu otočnému víčku je možné regulovat tlak (podtlak) – výrazně se tím zvýší síla prožitku.

Velmi známé jsou pro-modely slavných pornohereček (Tera Patrick, Riley Steele, Tarra White a spoustu dalších), které si nechaly udělat odlitek své vagíny a ta je použita pro výrobu honítek s vzhledem jejich vagíny – u zákazníků mají tyto speciální verze veliký úspěch.

Jako novinku Fleshlight představil futuristický model Alien (Avatar) v modré barvě, který je prvním nerealistickým modelem honítka „flešlajt“. Už dříve byly představovány netradiční speciální verze – například upírské, ale Alien ukazuje naprosto nový směr.

   

Tenga 

Japonská společnost zaměřující se na moderní a diskrétní vzhled, který nezasvěcenému člověku nenapoví, co se skrývá v obalu. Bezpohlavní vzhled honítka je doplněn sofistikovanou vnitřní stélkou s velkým množstvím výstupků a dráždivých nopků.

Tenga se snaží smýt tabu z mužské masturbace a dělá to pomocí designových pěkných honítek, za které se nemůže nikdo stydět. Název honítek Tenga znamená „rafinovaný či elegantní“ a jejich vzhled tomu také odpovídá.

Japonské hračky jsou dělané na míru japonským mužům – jejich velikost tedy není závratná a proto některé typy (OnaCup) mají U. S. verze (Ultra Size – ultra velikost), které jsou o několik centimetrů delší.

Pro náročnější zákazníky si výrobce připravil speciální verze honítek OnaCup Soft (bílá barva obalu) a Hard (černá barva obalu), které mají upravené vnitřní výstelky oproti základní verzi (červená barva obalu). Modely označené jako Soft jsou volnější a nabízejí jemnou péči o penis. Kdežto výrobky označení Hard jsou užší a stimulace penisu je mnohem dráždivější.

Řada OnaCup je pouze na jedno použití – vnitřní vroubkovaná vložka nejde vyjmout, takže její čištění je velmi problematické. Pro zachování základní hygieny je nutné použít prezervativ.

Některé modely mají otvory pro regulaci podtlaku – umožní tak lehce ovlivňovat podtlak v honítku.

Mezi nejnižší řadu patří OnaCup (je možné ji zakoupit na našem e-shopu) a EGG.

 

 

Střední třídou jsou honítka 3D.

 

Vrcholem nabídky jsou masturbátory Flip Lite a Flip Hole.

 

Shots Toys 

Obaly honítek se inspirovaly v nenápadnosti výrobků firmy Tenga. Ale vnitřní stélka má realistické ztvárnění (je na výběr z 3 modelů – vagína, anál a ústa). Výhodou těchto honítek je jejich příznivá cena (na úrovni řady Tenga OnaCup) a hlavně možnost vyjmout vnitřní stélku a jednoduše ji vymýt. Díky tomu se výrazně zvýší hygieničnost a samozřejmě i počet použití. Tato honítka (Shots Toys Anal, Vagina a Oral je možné možné zakoupit na našem e-shopu). 

 

Monkey Spanker

Netradiční honítko se skládá z plastového výlisku tvaru lupy, který v místě, kde má být klasicky zvětšovací sklo, má silikonový kroužek. Do něj se zasune penis a pohyby tam a zpět se dráždí. Jednotlivé modely (Duo a Vibrations) jsou doplněny vibračním vajíčkem, které má poměrně velký výkon a výrazně tak zesiluje účinek honítka.

 

Proč nakupovat u nás

Vlastní fotografie a videa (víte přesně co kupujete).

Diskrétní a bezpečně zabalené zásilky.

Při objednávce nad 1 000 Kč je doprava zdarma (info v Poštovné).