O značce Tenga

Tenga je japonská společnost (založená mužem jména Koichi Matsumoto) vyrábějící rafinované a elegantní pomůcky pro muže. Název Tenga znamená v překladu „elegantní, šarmantní“. Krédo firmy je „nestyďte se za masturbaci“. Právě proto jsou výrobky baleny v diskrétním balení, které je zároveň i velmi moderní.

Díky inovativnímu přístupu k erotickým pomůckám se Tenga zanedlouho od svého uvedení na trh stala špičkou v oboru umělých vagín.

Čisté tvary honítek byly zvoleny s ohledem na ergonomii, takže při používání se dobře drží.

Tenga EGG

Nejnižší řadou jsou masturbační vajíčka Egg. Silikonový obal s výstupky je ukryt v plastovém vajíčku (odtud pochází název – vajíčko = egg). V nabídce je aktuálně 7 modelů (Silky, Stepper, Twister, Wavy, Clicker, Spider a Lovers). Každý typ má různou vnitřní strukturu (dráždivé výstupky a nopky). Nízká cena, netradiční prožitky a malé rozměry – to jsou vajíčka Egg.

Návod k tomuto výrobku můžete stáhnout zde: Tenga Egg manuál (ve formátu .pdf).

 

Tenga OnaCup

Další řadou jsou honítka OnaCup. Původně se jednalo o 5 modelů (Deep Throat Cup, Air Cushion, Double Hole, Soft Tube a Rolling Head). K nim se později přidaly dvě větší verze (U. S. Deep Throat a U. S. Soft Tube). Nově patří do této řady honítka označená jako SOFT a HARD. Jedná se o základní modely, které ale mají uzpůsobenou vnitřní výstelku. SOFT je volnější a jemnější – HARD je užší a dráždivější.

Návod k tomuto výrobku můžete stáhnout zde: Tenga OnaCup manuál (ve formátu .pdf).

Některé modely mají regulační ventil, díky kterému se může vnitřní podtlak (sání) regulovat. Tato řada honítek je určená jen pro jedno použití – vnitřní výstelka nejde vyjmout a tak se nedá při dalších použitích zaručit maximální hygiena – proto je doporučováno používat kondom pro více použití. Vnitřek honítek je už od výroby lubrikován kvalitním gelem na bázi vody, takže nepotřebuje další lubrikaci.

 

Tenga 3D

Vyšší řadou jsou silikonové honítka 3D. Ta vsadila na neotřelý design čistě bílých válců s členitým povrchem. Na první pohled vypadají honítka 3D jako umělecká díla ukrytá pod plastovým poklopem. Na druhý pohled ale honítka ukážou své užití – stačí je obrátit naruby (pružný materiál tomu vůbec nebrání). Vnější členitý povrch plný výstupků se přesunul dovnitř a hrátky mohou začít. Honítko je na více použití (dle výrobce až 50). Pro použití je nutné lubrikační gel. V prodeji je 5 typů (Pile, Spiral, Polygon, Module a Zen).

 

Tenga Flip Air

Mezistupněm mezi levnějšími a dražšími modely je honítko Flip Air. Konstrukčně vychází z nejdražšího modelu Flip Hole, ale je menší a levnější. Lehce se čistí – stačí rozevřít honítko podélně (má panty) a máte skvělý přístup k silikonové vložce. Stačí opláchnout vodou, nechat uschnout a honítko je znovu připravené. Pro použití je nutné lubrikační gel. K dispozici jsou dvě verze – Black a White.

 

Tenga Flip Hole

Nejvyšším modelem je honítko Flip Hole. Také využívá konstrukce, která se dá rozevřít a tím ulehčit přístup k čištění vnitřní výstelky. Na povrchu umělé vagíny je trojice tlačítek, které po stisknutí výrazně ovlivňují tlak uvnitř hračky. Pro použití je nutné lubrikační gel. Prodávají se dvě verze – Black (užší a dráždivější) a White (volnější a jemnější stimulace).

Proč nakupovat u nás

Vlastní fotografie a videa (víte přesně co kupujete).

Diskrétní a bezpečně zabalené zásilky.

Při objednávce nad 1 000 Kč je doprava zdarma (info v Poštovné).