Tenga honítka

Honítka Tenga se vyznačují moderním diskrétním designem (nikdo nepozná, co ukrývají), ergonomickým tvarem a především silikonovými výstelkami s množstvím dráždivých výstupků


Tenga Rolling Head

Tenga Rolling Head je netradiční masturbátor pro pány. Jeho výkyvná hlavice umožňuje silné a netradiční prožitky - především intenzivní tření v oblasti žaludu.

Tenga Soft Tube

Tenga Soft Tube se svým měkkým tělem dává maximální volnost při masturbaci. Vlastní rukou regulujete těsnost vnitřní výstelky - díky regulačnímu ventilu ovlivňujete i sílu sání.

Tenga Air Cushion

Tenga Air Cushion dobře padne do ruky a jemně obepne váš penis - o to se stará 24 vzduchových polšťářků. Masturbace je s tímto modelem velmi jemná, ale přesto intenzivní.

Tenga Double Hole

Tenga Double Hole je honítko nabízející hned dva otvory - jeden užší napodobuje anál a druhý představuje vagínu. V jednom balení (za jednu cenu) máte dva rozdílné zážitky.

Tenga Deep Throat

Honítko Tenga Deep Throat napodobuje sexuální praktiku hluboké hrdlo (hluboký orální sex - deep throat). Regulační ventil umožňuje napodobit sání - tolik známé právě z orálu.

Tenga Egg Silky

Masturbační návlek Tenga Egg Silky má velmi jemnou vnitřní strukturu napodobující hebkost hedvábí. Díky ní vás jemně vás obepne.

Tenga Egg Spider

Vajíčko Tenga Egg Spider má výraznou vnitřní výstelku z čistého silikonu, která napodobuje strukturu pavoučí sítě. Nechte se do ní chytit a užít si.

Tenga Egg Twister

Masturbační vajíčko Tenga Egg Twister má dráždivou vnitřní výstelku ve tvaru tornáda. Výrazné výstupky jsou z čistého silikonu, který je 100% hypoalergenní.

Tenga Egg Clicker

Honítko Tenga Egg Clicker má uvnitř silikonové výstelky výrazné výstupky, které vás nenechají chladným. Silikonový obal se přizpůsobí jakékoliv velikosti penisu.

Tenga Egg Stepper

Masturbační návlek Tenga Egg má tvar malého vajíčka. Je vyroben z pružného silikonu, který se přizpůsobí jakékoliv velikosti penisu.

Tenga Egg Wavy

Honítko Tenga Egg Wavy s netradiční výstelkou ve tvaru vlnek vás dostane svou diskrétností. Nikdo nebude vědět, že ho máte u sebe a děláte si dobře.

Proč nakupovat u nás

Vlastní fotografie a videa (víte přesně co kupujete).

Diskrétní a bezpečně zabalené zásilky.

Při objednávce nad 1 000 Kč je doprava zdarma (info v Poštovné).